AI Truck Expansion v1.0 1.39 ATS

AI Truck Expansion v1.0 1.39 ATS

Prostym celem tego moda jest rozszerzenie domyślnego ruchu ciężarówek SCS AI przy użyciu standardowych części SCS i miejmy nadzieję, że przy minimalnym koszcie FPS.

Obecnie ten mod zawiera:
7 Warianty Freightliner Cascadia
2 warianty Kenworth T680
2 warianty Peterbilt 579
2 Warianty Volvo VNL

Modyfikacja rozszerza również opcje kolorów dla ciężarówek powyżej, a także modyfikuje częstotliwość pojawiania się dla daycab W900s, 389s i Lonestars. Sprawiając, że są one rzadsze, rozumuje się, że w prawdziwym życiu te konfiguracje nie są tak często spotykane na drogach w USA. W przyszłości mogę je poprawić.
Uwaga: modyfikuje to standardowe pliki definicji ruchu ciężarówek AI, wszelkie mody, które również zmieniają te pliki, zostaną nadpisane / nadpisane (w zależności od kolejności ładowania) pliki, co oznacza, że waniliowe ciężarówki SCS mogą nie mieć moich zmian.

Autor:
Ness


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Ruch mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!