Aktualizacja Mountain Reworks v2.0 ATS

Aktualizacja Mountain Reworks v2.0 ATS

Aktualizacja:
– Naprawiono więcej błędów i brakujących tekstur, dziękuję wszystkim, którzy zgłosili

Opis
ATS Mountain Reworks (obejmuje przeróbki Denver, Mt. Rainier, Shasta County, Mt. Hood, Salt Lake City)
Celem tej modyfikacji mapy jest przerobienie gór wokół mapy podstawowej SCS. Niektórzy gracze zauważyli słabą reprezentację gór, które raczej wyglądają jak wzgórza w ATS. Przekształciłem góry, zaktualizowałem i przerobiłem ostrość i kontrast ich tekstur, a także poprawiłem ich dalsze modele. Oznacza to, że są teraz widoczni ze znacznie większej odległości, bliżej tego, jak wyglądają w rzeczywistości, i są znacznie wyżsi niż w podstawowej grze. Tekstury 8K dla wszystkich gór zostały ponownie przechwycone z Google Earth.

Należy pamiętać, że nie jest to w 100% dokładne odwzorowanie rzeczywistego życia, ale myślę, że lepiej oddaje te góry na podstawie widoku z jazdy. Dodatkowo możesz zasugerować dowolną górę na całej mapie ATS, która Twoim zdaniem wymaga pracy. Na razie ten mod jest obecnie przerabiany:

Góra Hood i Dalles
Mt Shasta, Black Butte i okolice
Góra Rainiera
Góry Skaliste / Denver
The Wasatch Range / Salt Lake City (połączone z tym modem, otrzyma aktualizację po przeróbce SCS 1.49)

Zgodność modów: testowana z Reforma, Promods Canada, ATS Expansion, Grand Canyon Rebuild, Project Better Arizona, Reforma + Sierra Nevada, Minor Urban Overhaul, Route Alaska. Połóż na wierzchu ATS Mountain Reworks. Większość sektorów w tym modzie mapy jest nietknięta przez inne modyfikacje mapy. Jeśli zauważysz awarię lub problem, zgłoś go.
Przetestowano dla ATS 1.50.x

Autor:
Travismods


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!