Aktualizacja Peterbilt 379X przez Soap98 v1.46 ATS

Aktualizacja Peterbilt 379X przez Soap98 v1.46 ATS

Peterbilt 379X był produkowany tylko w latach 2004-2006, szacunkowo wyprodukowano tylko 2000 sztuk i był przeznaczony dla właścicieli-operatorów. Edycja specjalna 379X była dostępna tylko w jednolitych kolorach z chromowanymi akcentami, w tym chromowanymi przednimi błotnikami i srebrną wykończoną deską rozdzielczą.
Ten model 379X był oferowany tylko z silnikiem gąsienicowym współpracującym z 18-biegową skrzynią biegów. Edycja specjalna Standard 379X zjechała z partii dealerów z elektrownią o mocy 550 koni mechanicznych, ale na specjalne życzenie właścicieli operatorzy zwiększyli moc. Model 379X był dostępny tylko z 70-calową kabiną sypialną unibilt ultra i nie był oferowany w konfiguracji z trzema osiami i osią podnoszoną. Wszelkie konfiguracje osi podnoszonej widoczne w modelu 379x zostały zmodernizowane przez prywatny sklep. Wszystkie jednostki wyprodukowane jako 379X były wyposażone w przedłużoną maskę, którą był bbc 127, a modele regulator 379 były standardowo wyposażone w maski bbc 119.

Zmiany
Zaktualizowana wersja animacji modeli (kierownice, szyby itp.)
Dodano obsługę akcesoriów do kabiny sisl
Zaktualizowane ikony
Naprawiono niektóre błędy

ATS 1.46

Autor:
FIX & Update: soap98 Truck Model:\"5150\" original Authors : Josh farley (REDNEK),PsyOdinAde Customs current Authors : Thomas Parham,Chief86,Bansheewoj engine sounds and engines : SCS Software headlight upgrades by: Joko_P


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Ciężarówka mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!