Detroit Diesel 92 Series v1.0 1.39.x ATS

Detroit Diesel 92 Series v1.0 1.39.x ATS

Dla wersji 1.39+
Przedstawiam wam kolejny 2-suwowy klasyczny screamer z Detroit. Podobnie jak w przypadku wszystkich moich modów, dźwięki są nastawione na pełny system surround, 4.1 surround lub lepszy i najprawdopodobniej NIE będą brzmiały poprawnie ze słuchawkami. Dostosowałem również poziomy na podstawie powyższego zdjęcia, a także będąc w kabinie, a nie z trzeciej osoby. Moim celem było zapewnienie wciągającego wrażenia z dźwiękiem z punktu widzenia kierowcy. Mam nadzieję, że czujesz, że osiągnąłem to. Wraz ze wzrostem liczby dźwięków niektórzy moderzy mieli problemy z wycinaniem lub upuszczaniem dźwięków. Nie dotyczy to moich modów. Przetestowałem wszystkie moje mody z wieloma pakietami dźwiękowymi od Cipinho, wraz z dodatkami do pociągów, dodatkami pogodowymi, pakietami dźwięków immersyjnych Boeing73Fly i pakietem poprawek dźwięku, bez problemów z przycięciami dźwięku.
Nie zapomnij, jeśli chcesz, aby moje mody naciskały podobny przycisk, aby zwiększyć szansę, że ktoś inny może to zobaczyć i cieszyć się tym. W ogóle nie reklamuję swoich modów, więc każdy polubienie się liczy.
O modzie:
Ten pakiet dodaje do gry 3 silniki: 6v92T, 8v92T i 12v92T. Zakres mocy od 322 do 665 KM i od 890 do 1879 tq. Zakres mocy wynosi około 1300 obrotów na minutę i więcej, ale spadnie około 2500. Więc nie bój się podkręcać tego gówna.

Działa na następujących ciężarówkach:
Wszystkie ciężarówki SCS
Autocar AT / DC
Mack F700 firmy KSW
Freightliner FLB firmy Harven
Freightliner FLC firmy XBS
Kenworth k100e firmy OF
Kenworth w900a przez 4k
Kenworth w900b firmy GTM
Mack RS marki Harven
Peterbilt 359 firmy RTA
Peterbilt 389 marki Viper
Peterbilt 3xx przez HFG (Guidot)
Peterbilt 567 firmy GTM
Scot A2HD firmy Smarty

Inne ciężarówki można dodać, jeśli są swobodnie dostępne. Nie mogę dodać do opłaconej ciężarówki, której nie posiadam.

Autor:
Serialblack


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Części mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!