Dynamic Suspension v2.0.2 ATS

Dynamic Suspension v2.0.2 ATS

Dziennik zmian 2.0.2:
– Dodano kompatybilność z wersją gry 1.40.x.

Ta modyfikacja sprawia, że zachowanie ciężarówki jest bardziej realistyczne przy użyciu kierownicy lub klawiatury. Ten tryb zawiera „Realistyczne sterowanie za pomocą klawiatury”. Pozwala na płynne skręcanie przy dużej prędkości bez przewracania ciężarówki, nawet jeśli używasz realistycznych ustawień zawieszenia, w tym przypadku „Dynamic Suspension”.
Sterowanie staje się trudniejsze podczas zmiany kierunku i zwiększania prędkości. Jest mniej trudny na postoju, idealny do parkowania!
Hamowanie jest ważnym czynnikiem w symulacji, a także wprowadziłem pewne ulepszenia, pomagając również użytkownikom klawiatury. Teraz hamowanie jest progresywne i nie jest tak brutalne jak domyślnie. Będziesz musiał częściej używać zwalniacza lub hamulca silnikowego.
Poniższy film to demonstracja dla tych, którzy nie mają kierownicy i chcą trochę realizmu z klawiaturą. Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Autor:
TheTiger


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!