Extreme Road Fever: ERF Map v3.0 1.39.x ETS2

Extreme Road Fever: ERF Map v3.0 1.39.x ETS2

Project ERF (Extreme Road Fever) – to samodzielna mapa terenowa, w której odkryjesz trudne drogi, realistyczne szczegóły i wiele różnych środowisk ekscytujących wrażeń z jazdy. W tej pierwszej aktualizacji otrzymasz jedną trasę z dwoma dealerami – DAF i VOLVO. Więcej aktualizacji pojawi się wkrótce. Na tej mapie jest dostępna praca z przyczepą dla europejskich ciężarówek. Co więcej, możesz kompatybilnie prowadzić dowolny zewnętrzny pojazd modowy na tej mapie. Drogi są zbyt ekstremalne, dlatego zalecamy jazdę z silnikiem o mocy 500 KM i stabilnymi oponami. Jeśli masz bzika na punkcie ekstremalnej jazdy, pokochasz tę mapę.

Funkcje Extreme Road Fever:
– samodzielna mapa;
– ekstremalne drogi, które rzucają wyzwanie Twoim umiejętnościom jazdy;
– ładne krajobrazy, piękne drogi;
– Wymaga wszystkich map z DLC.

Zmiany w wersji 3.0:
– Do mapy dodano środowisko wiejskie i górzyste;
– dostosowane do najnowszej wersji gry 1.39;
– naprawiono błędy z poprzedniej wersji.

Ważny
Jeśli masz starą wersję, musisz pobrać tylko najnowszą wersję def, czyli 1.38-39. Jeśli tego nie zrobiłeś, musisz pobrać mapę bazową i najnowszą wersję def. Dziękujemy za skorzystanie z Extreme Road Fever.

Mapa:
http://modsfile.com/arhwyktvlwyh/Extreme_Road_Fever_For_1.36___1.37.zip.html

Autor:
Sadman Sakib Andalib, Solmon Alice


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!