Fontaine Phantom v1.1 1.39 ATS

Fontaine Phantom v1.1 1.39 ATS

Changelog v 1.1
– Zmodernizowana przyczepa z wersją do obracania i znacznie ulepszonym wyglądem
– Sidekit przywrócony jako opcja nadwozia z możliwością owinięcia (obecnie klasyfikowany jako zasłona)
– Plandeka Sidekit jest teraz mapowana do malowania
– Wersja dla rynku towarowego jest teraz bardziej flotowym modelem Phantom ST
– Przerobiono ładunek siana, aby lepiej pasował do grodzi z duralitu
– Niektóre ładunki są nadal TODO (rury betonowe, zbiornik ciśnieniowy)

Fontaine Phantom to wycofany model całkowicie aluminiowej przyczepy z platformą, która została wyprodukowana w połowie i pod koniec 2000 roku. Zwiastun w tym modzie przedstawia najbardziej typową konfigurację Phantoma; 48 stóp długości, 102 cale szerokości z rozłożonymi osiami.

To mój pierwszy mod do zwiastuna ATS, oparty na znacznie ulepszonej wersji mojego oryginału do 18WoS: PTTM. Jest samodzielny, chociaż w stosownych przypadkach wykorzystuje istniejące ładunki z gry podstawowej. Zawiera wybrane przeze mnie oryginalne modele ładunków, a także niektóre zaadaptowane z naczepy płaskiej z gry podstawowej. Jest również dobrze zbalansowany z ekonomią gry; Nie zalewa rynku pracy, a obciążenia płacą rozsądne kwoty w porównaniu do podstawowej zawartości gry.

Obsługiwane jest zaawansowane sprzęgło, podobnie jak narzędzie do kompletacji przyczepy, w którym ładunki są współdzielone z platformą do gry podstawowej.

Podobnie jak moje inne mody, będę dodawać i ulepszać funkcje w przyszłych aktualizacjach.

Koła:
Ten mod jest kompatybilny z moim zestawem kół. Nie jest to wymagane, ale jeśli zostanie zainstalowany z wyższym priorytetem niż przyczepa, użyje Goodyear G314 285 / 75R24,5.

Autor:
Corby - Hendrickson Intraax suspension (heavily modified by Smarty)
SCS - Some cargo models from the ATS flatbed trailer


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!