GRAND UTOPIA v1.10 1.40.x ETS2

GRAND UTOPIA v1.10 1.40.x ETS2

Ta aktualizacja skupia się głównie na stworzeniu stolicy wyspy: Utopii. Ta ostatnia podzielona jest na kilka dzielnic połączonych ze sobą obwodnicą oraz innymi drogami. Brakuje jednak niektórych części stolicy. Nie chciałem zbytnio opóźniać publikacji tej wersji. Dlatego dzielnica portowa i Wyspa Governor Island nie są jeszcze dostępne, ale będą dostępne w późniejszych wersjach.
Ponadto ta wersja wprowadza trzy nowe wioski: Neyland, Montchaux-Soreng i Courfeyrac. Obie znajdują się na drodze D21 łączącej Utopię z drogą Paradise.
Powiększono również wioskę Aix-Noulette-sur-Hulluch.

ZGODNOŚĆ Z ETS
Ta wersja v1.10 została stworzona pod ETS 1.39, ale, o ile wiesz, SCS Software właśnie wypuściło wersję 1.40 beta. Ponieważ wiele osób już pomyślnie wypróbowało Grand Utopia v1.9 z ETS 1.40, Grand Utopia 1.10 powinna działać z ETS 1.40 beta.
W każdym razie wiedz, że kiedy oficjalna i stabilna wersja ETS 1.40 będzie gotowa, zostanie opublikowana poprawiona wersja v1.10. Wykorzystam ten upływ czasu, aby naprawić błędy, które zostaną mi w międzyczasie zgłoszone.

DBUS WORLD READY
Inną cechą tej wersji jest to, że Grand Utopia jest teraz przygotowana na DBus World Ready. Oznacza to, że gdy tylko mod opracowany przez Domcek i Etrusan będzie dostępny, będziesz mógł go używać w Grand Utopia.
W tym sensie na mapie utworzono kilka linii, w tym linię miejską dla miasta Utopia. Inne wiersze zostaną dodane w miarę dokonywania aktualizacji.

VTC
Wersja 1.10 oznacza również pojawienie się wielu VTC bezpośrednio zintegrowanych z modem. Pełną listę tych wirtualnych firm można znaleźć na stronie internetowej Grand Utopia.
Szczególnie dziękuję wszystkim osobom, które zaufały mi i wsparły, zakładając swoją firmę na Grand Utopia. Dziękuję Ci

Autor:
MyGodness


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!