Kenworth W900 Mid Mount 8×6 + podwozie rozłożone 1,48 ATS

Kenworth W900 Mid Mount 8×6 + podwozie rozłożone 1,48 ATS

Dzienniki zmian
Dodano kompatybilność pakietu tuningowego
Naprawiono źle dopasowane akcesoria.
Dodano brakujące miejsca na akcesoria pakietu tuningowego.
Do podwozia nie dodano żadnych zbiorników paliwa.
Zaktualizowano do przerobionego W900. Dodano długie kominy wydechowe dla wszystkich podwozi Daycab. Opcja pełnej osłony podwozia dla wszystkich podwozi.
Mod jest teraz opcjonalny dla Convoy

Ten mod dodaje zamontowane centralnie podwozie siodła do Kenworth W900. Z tą obudową można używać wszystkich standardowych akcesoriów. Dodatkowo w każdym podwoziu Daycab można teraz stosować zarówno układ wydechowy dzienny, jak i sypialny.
W zestawie znajduje się również rozłożona oś 6×2 z uniesieniem środkowym i dodatkowymi miejscami na skrzynkę narzędziową. To jest prywatny mod, który udostępniam publicznie.
Uwaga: podwozie montowane centralnie może zaczepiać niektóre przyczepy SCS lub modyfikowane ze względu na długość podwozia za piątym kołem.
Ze względu na użycie niestandardowych modeli ten mod nie jest kompatybilny z TMP.

Autor:
Gdog900


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Części mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!