Mapa drogowa Elite v1.4 1.50.x ETS2

Mapa drogowa Elite v1.4 1.50.x ETS2

Elite Road – to darmowa modyfikacja mapy, opracowana i edytowana przez Juniora Gibowskiego, dodana dla graczy ETS2. Jedną z najbardziej ekscytujących funkcji Elite Road Map jest dodawanie nowych miast i tras. Oznacza to, że gracze będą mogli zwiedzić jeszcze więcej Europy, od tętniących życiem miast po malownicze wiejskie drogi. Każda nowa lokalizacja wiąże się z własnymi, unikalnymi wyzwaniami, takimi jak poruszanie się wąskimi uliczkami, pokonywanie stromych wzgórz czy przejazd przez ruchliwe porty. Dzięki dodaniu ponad 20 nowych miast gracze będą mieli przed sobą niekończące się godziny jazdy.

Zawiera mapę drogową Elite:
– 106 lokalizacji
– Miasta w stanach Minas Gerais, Paraná, Mato Grosso do Sul, Mato Grosso, São Paulo i Goiás
– Zróżnicowana logistyka
– Mapa zawiera niewidzialną przyczepę do użycia
– Mapa zawiera „mnóstwo” pasażerów na dworcach autobusowych rozmieszczonych po całej mapie
– Zawiera 5 brazylijskich przyczep: Graneleira Librelato, Dry Cargo Trunk Librelato, Frigorifica Librelato, Prancha Carrega Tudo i Boiadeira Facchini

Zmiany w wersji 1.4:
– Dostosowano do najnowszej aktualizacji gry 1.50

Autor:
Junior Gibowski


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!