Mercedes Actros MP4 / MP5 OM470 Sound mod v1.0 ETS2

Mercedes Actros MP4 / MP5 OM470 Sound mod v1.0 ETS2

Witam w moim nowym modzie dźwiękowym MB Actros OM470 dla ETS2! Zawiera wiele różnych dźwięków, które sam nagrałem w prawdziwym życiu. Dźwięk silnika był rejestrowany co 100 obrotów na minutę, a także w różnych scenariuszach, rejestrowano dźwięki skrzyni biegów i hamulca pneumatycznego oraz oczywiście wszystkie odgłosy wnętrza. Cechą szczególną dźwięków wnętrza jest to, że są one niezależne w przypadku Actrosa 4 i Actrosa 5. Oznacza to, że odgłosy wnętrza Actrosa MP4 są rejestrowane w prawdziwym MP4, a w przypadku Actrosa MP5 przez załogę Actrosa 5. są rejestrowane w prawdziwym MP5. Oznacza to, że dla tych dwóch ciężarówek masz różne dźwięki wewnętrzne.

Zrobiłem również dla Ciebie film porównawczy z prawdziwym życiem, który możesz obejrzeć powyżej

Na razie mój mod zastępuje dźwięk wszystkich silników Actrosa w grze, więc nie jest kompatybilny z innymi modami dźwiękowymi „Nowego Actrosa”. Wersja, w której mój mod działa tylko dla OM470 (którego tak naprawdę nie ma nawet w grze bez modów), pojawi się w późniejszej aktualizacji.
Mam nadzieję, że spodoba ci się moja praca. Baw się dobrze!

Autor:
Max2712


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Dźwięki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!