Mercedes Benz 1113-1518 1.49/1.50 ETS2

Mercedes Benz 1113-1518 1.49/1.50 ETS2

Być może słyszałeś już o klasycznej ciężarówce. Podążamy za swoim następcą 1111L, który pochodzi z Brinde z naszą mapą. Zobacz i prowadź tę legendę, która obejmuje warianty podwozia, silniki od słabych do mocnych, a nawet opcję skrzyni biegów. Duża różnorodność niestandardowych przyczep, w tym suchego ładunku do generowania ładunku w grze. Kabina ze znaczną różnorodnością opcji dostosowywania i niesamowitym szczegółowym rykiem silnika.
Tylko tutaj, w Rotas Brasil, możesz symulować ten piękny model Mercedesa w wersjach 1113 i 1518. Można także mieć wrażenie wygnania tego brutala z historii Brazylii i świata. W Rotas Brasil stworzyliśmy tę piękną i kultową ciężarówkę z największym realizmem, abyś miał najlepsze odczucia podczas uruchamiania i odczuwał jej wyjątkowe osiągi.

Autor:
ROTAS


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Ciężarówki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!