Mountain Reworks Poprawka v2.0 1.50 ATS

Mountain Reworks Poprawka v2.0 1.50 ATS

Naprawić:
– Zaktualizowano, a błąd ładunku powinien zostać rozwiązany po ponownym obliczeniu i ponownym wyeksportowaniu wszystkich sektorów.

Celem tej modyfikacji mapy jest przerobienie gór wokół mapy podstawowej SCS. Niektórzy gracze zauważyli słabą reprezentację gór, które raczej wyglądają jak wzgórza w ATS. Przekształciłem góry, zaktualizowałem i przerobiłem ostrość i kontrast ich tekstur, a także poprawiłem ich dalsze modele. Oznacza to, że są teraz widoczni ze znacznie większej odległości, bliżej tego, jak wyglądają w rzeczywistości, i są znacznie wyżsi niż w podstawowej grze. Tekstury 8K dla wszystkich gór zostały ponownie przechwycone z Google Earth.
Należy pamiętać, że nie jest to w 100% dokładne odwzorowanie prawdziwego życia, ale myślę, że lepiej oddaje te góry na podstawie widoku z jazdy. Dodatkowo możesz zasugerować dowolną górę na całej mapie ATS, która Twoim zdaniem wymaga pracy. Na razie ten mod jest obecnie przerabiany:

Góry Skaliste / Denver, Kolorado
Mt Hood i Dalles, OR
Mt Shasta, Black Butte i okolice, Kalifornia
Mt Rainier, WA
Góry Olimpijskie, Port Angeles, WA
Humphreys szczyt, Flagstaff, Arizona
Góry Sawtooth w Stanley, ID
Grand Teton (z nową teksturą), WY

Zgodność modów: testowana z Reforma, Promods Canada, ATS Expansion, Grand Canyon Rebuild, Project Better Arizona, Reforma + Sierra Nevada, Minor Urban Overhaul, Route Alaska. Połóż na wierzchu ATS Mountain Reworks. Większość sektorów w tym modzie mapy jest nietknięta przez inne modyfikacje mapy. Jeśli znajdziesz awarię lub problem, zgłoś go.
Przetestowano dla ATS 1.50.x

Autor:
Travismods


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!