MOUNTAIN REWORKS v2 Aktualizacja 1.50 ATS

MOUNTAIN REWORKS v2 Aktualizacja 1.50 ATS

Aktualizacja 13.06.24
– Naprawiono zablokowaną drogę międzystanową pod górami w Denver

Celem tej modyfikacji mapy jest przerobienie gór wokół mapy podstawowej SCS. Niektórzy gracze zauważyli słabą reprezentację gór, które raczej wyglądają jak wzgórza w ATS. Przekształciłem góry, zaktualizowałem i przerobiłem ostrość i kontrast ich tekstur, a także poprawiłem ich dalsze modele. Oznacza to, że są teraz widoczni ze znacznie większej odległości, bliżej tego, jak wyglądają w rzeczywistości, i są znacznie wyżsi niż w podstawowej grze. Tekstury 8K dla wszystkich gór zostały ponownie przechwycone z Google Earth.

Na razie ten mod jest obecnie przerabiany:
– Góry Skaliste / Denver, Kolorado
– Mt Hood i Dalles, OR
– Mt Shasta, Black Butte i okolice, Kalifornia
– Mt Rainier, Waszyngton
– Góry Olimpijskie, Port Angeles, WA
– Humphreys Peak, Flagstaff, Arizona
– Góry Sawtooth w Stanley, ID
– Grand Teton (z nową teksturą), WY

Zgodność modów: testowana z Reforma, Promods Canada, ATS Expansion, Grand Canyon Rebuild, Project Better Arizona, Reforma + Sierra Nevada, Minor Urban Overhaul, Route Alaska. Połóż na wierzchu ATS Mountain Reworks. Większość sektorów w tym modzie mapy jest nietknięta przez inne modyfikacje mapy. Jeśli znajdziesz awarię lub problem, zgłoś go.

Autor:
Travismods


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!