Niestandardowe części do Viper2's Peterbilt 389 1.39.x ATS

Niestandardowe części do Viper2's Peterbilt 389 1.39.x ATS

Ten mod w zasadzie dodaje:
– 1 niestandardowy tylny zderzak, który ma więcej gniazd niż domyślna niestandardowa płyta tylna. Zasadniczo przypomina niestandardową tylną płytę z 5 dodatkowymi gniazdami po lewej i prawej stronie.
– 3 tylne światła Combo (Combo prawe, Combo lewe i Combo wsteczne), które można zamontować w tym zderzaku.

Ten mod jest przyjazny dla ziemniaków. Mimo że diody LED świateł postojowych i hamowania wyglądają na tak wiele, tylko jedno z nich faktycznie emituje światła! Reszta to tylko płomień. Ale jeśli chcesz, aby wszystkie z nich świeciły, możesz przejść do folderu unit hookup i pomieszać z „jp_brake.sii” i „jp_park.sii”. Ponadto, aby użyć tego modu, musisz również użyć Peterbilt 389 Viper2. Ponieważ mój prawy tylny zderzak i chromowane części tylnych świateł mają ten sam materiał co jego ciężarówka.

Autor:
Joko_P


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Części mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!