Niewidzialna przyczepa do wszystkich zadań związanych z ładunkiem 1.39.x ETS2

Niewidzialna przyczepa do wszystkich zadań związanych z ładunkiem 1.39.x ETS2

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wykonaniu misji ładunkowej przeznaczonej dla ciężarówki, używając innego pojazdu lub swojej ciężarówki, ale bez widocznej przyczepy?
Teraz jest to możliwe dzięki temu niewidzialnemu modowi przyczepy do wszystkich zadań związanych z ładunkiem!

Teraz możesz wykonywać wszystkie rodzaje domyślnych zadań ładunkowych przeznaczonych dla ciężarówek, używając dowolnego wybranego pojazdu, a także na dowolnej mapie!
Testowane na wersji 1.37. Może działać również na poprzednich wersjach

Zrobiłem ten mod, ponieważ po umieszczeniu dowolnego pojazdu dodatkowego, takiego jak autobus lub samochód, nie możemy wykonywać żadnej pracy, ponieważ przyczepy w grze nie mogą być do nich przyczepione. Więc musimy swobodnie wędrować. Dlatego zamiast swobodnie wędrować, przymocuj niewidoczną przyczepę do swojego pojazdu i podejmij odpowiednią pracę ładunkową, aby zarabiać na wędrówce

Istnieją inne mody, takie jak Passenger Mod lub Bus Terminal Mod, które są kompatybilne z dodatkowymi pojazdami, ale nie. tych prac i zarabianie na tym jest bardzo mniejsze + Mod Bus Terminal nie działa poprawnie w wersji 1.37. Gra zawiesza się w niektórych miejscach na mapie. W związku z tym dołączenie niewidocznej przyczepy da ci możliwość wykonywania szerokiej gamy domyślnych zadań ładunkowych z takim samym zarobkiem, jaki również na każdym modzie mapy dodatków.

FUNKCJE
Wykonuj dowolny rodzaj ładunku, kupując widmową / niewidzialną przyczepę i dołączając ją do swojego pojazdu.
Może być dołączony do dowolnego pojazdu (dodatkowe samochody, autobusy, ciężarówki itp. + Ciężarówki w grze)
Działa na prawie wszystkich mapach (testowane na mapie ICRF)
Nie ma potrzeby tworzenia nowego profilu. Aktywuj mod w swoim obecnym profilu użytkownika.

Autor:
SLZ Roadstar


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!