Off the Grid 1.2 – Russian Open Spaces 13.0 Połączenie drogowe + opcjonalny przewóz promów – wersja 1.50 ETS2

Off the Grid 1.2 – Russian Open Spaces 13.0 Połączenie drogowe + opcjonalny przewóz promów – wersja 1.50 ETS2

Ten mod RC to bardzo proste połączenie drogowe pomiędzy Potapovo-Novy Urengoy, które zostało wykonane szybko, więc jakość jest taka, jaka jest

Nie powinieneś być zaskoczony, jeśli mod ma błędy wizualne, ponieważ jest to szybko ukończona wersja RC, która zostanie nawet ulepszona w najbliższej przyszłości.

Ważny!
Mod jest fikcyjny i powstał w oparciu o fantastykę, nie ma nic wspólnego z rzeczami widzianymi w prawdziwym życiu i nie jest brana pod uwagę logika prawdziwego życia, np. zasady ruchu drogowego itp., więc ten mod powinien zostać patrzeć takimi oczami!

Umieść mod nad poprawkami ROS, jeśli nie wiesz, gdzie go umieścić, możesz znaleźć kolejność ładowania w opisie moda lub sprawdzić tutaj moje polecenia ładowania, aby uzyskać prawdopodobnie prawidłową kolejność ładowania:

Autor:
Brum


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!