Pakiet malowania przyczep SWR Ojca Chrzestnego 13 v1.0 ATS

Pakiet malowania przyczep SWR Ojca Chrzestnego 13 v1.0 ATS

Pakiet malowania przyczep SWR Ojca Chrzestnego 13
Firma The Godfather's Mods Company przedstawia 13. pakiet prac malarskich dla pojedynczych przyczep TSA/SWR, podwójnych przyczep B i przyczep drogowych w pojazdach z płaskim pokładem, z opadającym pokładem i naczepami zaprojektowanymi przez Becka z 25 pracami malarskimi w sumie dla prawdziwych firm i prawdziwych marek & Wiele więcej. Wszystkie prace malarskie zostały zbudowane z dużą szczegółowością i we właściwym formacie modowania, a wszystkie prace malarskie są własnością firmy The Godfather's Mods Company i posiadają wszelkie prawa do skórek znajdujących się w pakiecie, jeśli zostaną użyte w jakichkolwiek transmisjach na żywo lub filmach. Aby tego nie zrobić, należy podać autorstwo spowoduje to usunięcie pakietu. Uwaga: malowanie Harder Transport i Woody Woodpecker ma 2 projekty malowania, ale nadal liczy się jako 1 w pakiecie.

Uwaga od ostatniej aktualizacji z października 2023 r. do zestawu narzędzi przyczepy TSA/SWR. Malowanie z przodu na pokładzie zrzutowym B Double ma problem z czarną farbą i nie ma to nic wspólnego z moimi pracami malarskimi, ponieważ jest to problem celny SWR, którego nie naprawili, więc dla teraz najlepiej jest używać płaskiego dziobu lub brzucha z przodu B Doubles i najlepiej trzymać się z daleka od pociągów drogowych, chyba że używasz chromowanych skrzynek z narzędziami, co jest jedynym sposobem na obejście problemu. Uwaga, ta przyczepa działa z 1,50x ATS.

Skórki i zwiastun działają w 100% dobrze zarówno z ATS, jak i ETS2..
– ATS Crusing Nebraska
– Transport australijski
— Transport Berthoda
– Świetne międzystanowe usługi transportu chłodniczego
– Rozwiązania w transporcie międzynarodowym
– Powitanie Dawsona (Graeme Dawson & Sons)
– Transport DBX
– Transport Dennisa
– Dystrybucja Dyers Thunder Downunder
– Stan pochodzenia Followmont Transport 2024
– Transport międzystanowy Freda
– Trudniejszy transport (2 malowania)
– JD i Billy Hines Transport ciężarowy
– Transport w Macheda
– Główny ładunek
– Transport McCarthy'ego
– Transport rodzimy
– Logistyka Ozway
– Transport międzystanowy w Pateras
– Transport Rentco
– Transport szterlinga
– Razem narzędzia
– Fundacja Walkera Inc
– Dzięcioł Woody (2 prace malarskie)
– Transport Wytona

Malowania w tym pakiecie można znaleźć na Modhub.us. Jeśli podobają Ci się inne pakiety z zakresu malowania naszej przyczepy SWR, przejdź na naszą stronę w Mega.nz. Linki prowadzą do naszej strony z naszymi filmami ATS na naszym kanale YouTube Australia Worldwide Entertainment.

Subskrybuj kanał You Tube Ojca Chrzestnego Australia Worldwide Entertainment, aby pobrać najnowszą rozgrywkę ATS, która zostanie przesłana i będzie miała premierę w pierwszej kolejności, a następnie zostanie zaktualizowana do rozdzielczości 4K 60FPS HD niemal codziennie z nowymi malunkami ciężarówek i przyczep w każdym filmie, a wszystkie nasze prace malarskie zostaną opublikowane w naszym nadchodzące pakiety po raz pierwszy widziałem na naszym kanale na You Tube, więc sprawdź nas, warto je obejrzeć..

Autor:
The Godfather\'s Mods Company Australia Worldwide Entertainment You Tube channel


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Skórki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!