Pakiet przekładni DTM v1.0 ATS

Pakiet przekładni DTM v1.0 ATS

Pakiet przekładni DTM oferuje dobrze wyważony wybór skrzyń biegów, spełniających wymagania codziennej jazdy. W przeciwieństwie do tradycyjnych skrzyń biegów, w których prędkość obrotowa wynosi około 1700 obr./min i prędkość około 80 mil na godzinę, ten pakiet oferuje szeroką gamę dobrze wyważonych opcji przeznaczonych do jazdy na długich autostradach, w tym 18-biegową, 13-biegową, 10-biegową, 8-biegową i 6-biegową. skrzynie biegów i wreszcie co najmniej 4-biegowa skrzynia biegów. Teraz możesz płynnie zmieniać biegi, bez konieczności długotrwałego siedzenia na wysokich obrotach, co zapewnia przyjemniejszą i bardziej ekonomiczną jazdę.

Niezależnie od tego, czy jedziesz autostradą, pokonujesz wymagające parkingi, czy po prostu stoisz w korku, pakiet przekładni DTM zmienia Twoją rozgrywkę. Pożegnaj ograniczenia standardowych skrzyń biegów i podnieś swoje wrażenia z transportu ciężarowego dzięki temu modowi!

Aktualnie obsługiwane ciężarówki:
Wszystkie ciężarówki SCS
Kompatybilny z 1.48.x

Autor:
DamienDutch


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!