Pakiet rynku towarowego Ojca Chrzestnego v1.1 ATS

Pakiet rynku towarowego Ojca Chrzestnego v1.1 ATS

140 skórek prawdziwych firm i brandingu dla 43-stopowych naczep chłodni SCS, przyczep do suchych samochodów dostawczych i naczep izolowanych, które pojawią się losowo na liście ofert pracy na rynku transportu towarowego Plus pojawi się również na liście ofert pracy na rynku transportu towarowego World Of Trucks, a także pojawi się pod adresem Losowo w przepływie ruchu Ai najlepiej jest użyć moda o dużym natężeniu ruchu lub skonfigurować ruch, który wykonuję, na wersję 4.0 lub wyższą, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Ta aktualizacja wprowadza pełną przeróbkę pakietu obejmującą 96 zupełnie nowych skórek dla pakietu i 44 powracające skórki, których używaliśmy w naszych starych paczkach na rynku towarowym, aby w sumie pakiet zawierał 140 skórek.

Autor:
Godfather


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!