Projekt Cesko v0.2 – Lepsza Czechy 1.39 ETS2

Projekt Cesko v0.2 – Lepsza Czechy 1.39 ETS2

Przebuduj i zmodyfikuj drogi krajowe 3 i 6, aby dopasować je do obecnego stanu – Droga 3 jest teraz autostradą prowadzącą z Tábor (wkrótce) do Czeskich Budziejowic (wkrótce również). Reszta od autostrady D1 do Votice i od ČB do Austrii to standardowa droga, jaką znamy z wanilii. Droga 6 to także autostrada z lotniska w Pradze do Řevničova, gdzie zmienia się na standardową autostradę. Droga 6 będzie prowadzić nowe połączenia do Mostu (wkrótce) i Pilzna (wkrótce także) drogą krajową 27. Po wydaniu wersji 1.40, prawdopodobnie zacznę od całkowitej przebudowy Pragi, aby dopasować ją do obecnych standardów mapowania i rzeczywistości. W przyszłości pojawią się inne miasta (np. Ml. Boleslav, Liberec, Hradec Králové…).

Co się teraz zmieniło?
Zachodnia część obwodnicy Pragi została zmieniona wraz z niektórymi częściami dróg krajowych 3 i 6 prowadzących z Pragi. Zmienił także stare firmy na nowe. Wykonano przygotowania do przedłużenia drogi 27 ze skrzyżowania Pilzno-Bory z autostradą D5 do Mostu.

Zależności?
Tak. Do uruchomienia tej mapy wymagane są wszystkie DLC mapy (Going East, Scandinavia, France, Italy, Baltic and Black Sea). W przeciwnym razie mod zostanie oznaczony jako niezgodny.

Dziennik zmian, wersja 0.2:
Dodano roślinność na drodze 3 od skrzyżowania z autostradą D1 do Benešova. Naprawiono drobne błędy.

Etrusan3D (obowiązkowo!): Http://modsfile.com/5g53dh0xhiua/etrusan3d.zip.html

Autor:
ItzHonzula, Etrusan3D


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!