Real Ai Traffic FMOD Sounds 1.39 ETS2

Real Ai Traffic FMOD Sounds 1.39 ETS2

Spersonalizowane dźwięki FMOD dla wszystkich samochodów Ai, SUV-ów, ciężarówek i autobusów pojazdów ETS2 SCS.

changelog v1.39.a:
-aktualizacja kompatybilności do ETS2 1.39
-dodano nowy dźwięk man tgx euro6
-zwiększony hałas opon w samochodach
-poprawione odległości dźwięku
-poprawiono niektóre dźwięki

inne modyfikacje AI:
– Dostosowano Ai max_speed (zmniejszono lub zwiększono prędkość w zależności od modelu), co zwiększy realizm ruchu z Ai, szczególnie w połączeniu z moim modem natężenia ruchu, który pozwala Ai losowo łamać ograniczenia prędkości
– większość samochodów otrzymała spersonalizowane prawdziwe kolory. Ciężarówki mają również bardziej specyficzne kolory ciężarówek
– Ciężarówki AI otrzymały zwiększony współczynnik pojawiania się (nie wpłynie to na gęstość ani współczynnik w stosunku do samochodów, ale jest przydatne, jeśli używasz pakietów ciężarówek)

Jak używać:
– umieść ten mod nad wszystkimi innymi modami, które mogą obejmować pojazdy AI (mody map, mody ekonomiczne, mody firmowe itp.)
– moje najlepsze poprawki dźwiękowe to suwak ruchu na poziomie około 35-40% i poziom dźwięku silnika ciężarówki na poziomie 60-80% (w zależności od tego, czy używasz domyślnych dźwięków SCS, czy głośniejszych modów dźwiękowych, takich jak dźwięki Kriechbauma)
– Jeśli masz dostęp do moich innych pakietów dźwiękowych dostępnych tylko na moim Discordzie, zachowaj mod podstawowych dźwięków na wierzchu tego moda
– mod jest kompatybilny tylko z wersją gry 1.39
– nie jest kompatybilny z innymi modami, które zmieniają pliki AI def, na przykład modami zmieniającymi prędkość, kolory, moment obrotowy lub współczynnik domyślnych pojazdów AI.

Autor:
cip


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Dźwięki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!