Serwis w Firmach v1.2.1 1.50 ATS

Serwis w Firmach v1.2.1 1.50 ATS

Aktualizacja v1.2.1:
– Przeniesiono punkt serwisowy w garażach, aby uniknąć potencjalnych kolizji.

Opis:
Mod ten dodaje punkty serwisowe wszystkim firmom oferującym lub przyjmującym ładunki ponadgabarytowe.

Stworzyłem ten mod, aby móc dodawać ponadgabarytowe znaki i flagi do mojej ciężarówki i przyczepy podczas załadunku ładunków ponadgabarytowych.
W rzeczywistości ciężarówki nie mogą mieć oznakowań ponadgabarytowych, chyba że przewożą ładunek ponadgabarytowy. Udanie się na postój dla ciężarówek lub do warsztatu, który często znajduje się na uboczu, tylko po to, aby przymocować lub odłączyć znaki i flagi, po prostu nie wydawało się właściwe.
Dlatego dodałem punkty serwisowe bezpośrednio do firm, dzięki czemu możesz dodawać lub usuwać oznakowanie ponadgabarytowe podczas załadunku lub rozładunku ładunków ponadgabarytowych.

Można powiedzieć, że można to wykorzystać do naprawy ciężarówki bezpośrednio w firmach, co jest nierealne, ale to od Ciebie zależy, czy chcesz to nadużyć, czy nie.
Wraz z wprowadzeniem nowego systemu napraw w wersji 1.49, można było samodzielnie przeprowadzić drobne naprawy poza warsztatem, co byłoby w miarę realistyczne.

Ten mod jest przeznaczony wyłącznie dla ładunków SCS (w tym wszystkich DLC dla ładunków). Korzystając z dowolnego modu cargo, możesz natknąć się na firmy oferujące ładunki ponadgabarytowe, ale nie posiadające punktu serwisowego.
Niektóre ładunki SCS nie mają odpowiedniego oznakowania ponadgabarytowego, mimo że byłyby potrzebne w prawdziwym świecie. Stworzyłem mod, który dodaje odpowiednie oznakowanie do tych ładunków na rynku cargo.
Dzięki DLC Kansas do wielu firm dodano nowe palety przemysłowe, w których nie ma to sensu. Dlatego nie uwzględniłem ich w swoich rozważaniach. Zrobiłem mały mod, który usuwa większość palet przemysłowych z firm gdzie nie ma to sensu. Znajdziesz go poniżej.

Zmapowano wszystkie DLC map (do Kansas włącznie). Do uruchomienia tego moda nie są wymagane żadne DLC do map (przynajmniej to pokazały moje testy limitów. Mogą jednak wystąpić problemy, jeśli nie wszystkie DLC do map są dostępne).

Zgodność:
Ten mod jest kompatybilny ze wszystkimi modami map, o ile umieścisz go pod nimi. Jeśli inny mod mapy nadpisze którykolwiek z sektorów mapy SCS, wszelkie punkty usług mapowane przez tę modyfikację znikną.
Prefabrykaty firmowe w innych modach map nie będą miały punktów usług, nawet jeśli są takie same jak na mapie podstawowej. Wynika to z ograniczeń SCS, gdzie w przypadku zmiany lokalizatorów prefabrykatu konieczne jest ponowne obliczenie całej mapy, aby odzwierciedlić zmianę.
Dla niektórych z bardziej popularnych modów map stworzyłem poprawki kompatybilności, które dodają punkty serwisowe do ich sektorów i rozwiązują konflikty z tym modem. Znajdziesz je poniżej. Należy pamiętać, że te łatki dodają jedynie punkty usług do prefabrykatów SCS używanych w tych modach map. Nie ma gwarancji, że wszystkie firmy przewożące ładunki ponadgabarytowe zostaną zmapowane w tych modach.

Dodatki:
Serwis w firmach – dodatek poprawiający ładunek (v1.2)
Prawidłowe oznakowanie ponadgabarytowe dla ładunku SCS

Poprawki kompatybilności:
Serwis w firmach (v1.2.1) – Zgodność z ProMods Canada (v1.3.0).
Usługi w firmach (v1.2.1) – Zgodność z Reformą (v2.7.4).
Usługi w firmach (v1.2.1) – Zgodność z Reforma Sierra Nevada (już wkrótce)

Autor:
OnYx


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!