Skórka Nahida dla Pendragon Volvo FH12 v1.0 ETS2

Skórka Nahida dla Pendragon Volvo FH12 v1.0 ETS2

Witam ponownie, więc obiecuję, że następne malowanie będzie dotyczyło ciężarówki Volvo, więc mam nadzieję, że wam się spodoba.
Uwaga dotycząca barwy: Sprawiam, że ta kolorystyka skupia się głównie na podwoziach 6x i 4x. Tak naprawdę nie wkładam trochę wysiłku w podwozia 8x, ale to nie znaczy, że ta kolorystyka nie obsługuje podwozia 8x, co mam na myśli, że projekt podwozia 8x jest prawdopodobnie niedokończony Przerobię tę barwę w przyszłości, też przeziębiłem się podczas pracy nad tą barwą, więc nie mogę się odpowiednio skupić, więc przepraszam za to.

Detale:
– Tylko kabina Globetrotter XL
– Wsparcie dla wszystkich podwozi
— Obsługa wszystkich części niestandardowych (brak błędu tekstury)

Autor:
Pendragon For Volvo FH12 沼畑とーふ。& みもち & angduuuu For Amazing Illustration (you can find those guys on pixiv) Zen Workshop (Zenvi) the A U T H O R and C R E A T O R of this skin


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Skórki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!