Sprzedawca używanych samochodów ciężarowych v1.0.0.0 ETS2

Sprzedawca używanych samochodów ciężarowych v1.0.0.0 ETS2

Czy kiedykolwiek chciałeś używać ciężarówek w swojej grze? Cóż, ten mod jest dla Ciebie! Ze względu na ograniczenia gry / modowania, ten mod wymaga pewnego poziomu odgrywania ról, ponieważ nie jest możliwe wykonanie rzeczy we właściwy / lepszy sposób. Pomysł na ten mod nie jest nowy, ale poprzedni nie doczekał się aktualizacji przez ponad pół roku, więc postanowiłem stworzyć własny od podstaw.

Co robi ten mod?
Od wersji 1.0.0 dodaje używane ciężarówki do menu dealerów modów, poprawnie oznaczone jako używane (aby różniły się od różnych modów) z liczbą kilometrów przebytych przez ciężarówkę.

Jaka jest różnica między używanymi ciężarówkami a nowymi ciężarówkami?
Zaletą używanej ciężarówki jest to, że kosztuje tylko 55% -60% w porównaniu z nową wersją, chociaż cena ta może się różnić w górę / w dół w zależności od kilku czynników, takich jak liczba kilometrów przejechanych przez ciężarówkę (można to zobaczyć w nazwie, a także w licznik przebiegu ciężarówki), stopień jego zużycia (używana ciężarówka będzie miała niektóre części z mniejszym lub większym zużyciem, więc po zakupie może być konieczna naprawa) oraz rok ciężarówki (starszy model ciężarówki efektywnie będzie kosztować mniej niż nowszy model, chociaż wciąż ulepszam tę część).

Aby zrównoważyć pewność zakupu używanej ciężarówki, największym jej minusem jest to, że ogranicza się do części, z którymi jest ona wyposażona, ale nie do akcesoriów. Więc po zakupie używanej ciężarówki nie możesz zmienić jej kabiny, podwozia, silnika lub skrzyni biegów, ale możesz zmienić jej kolor i wszystkie akcesoria (takie jak zderzaki, osłony boczne itp.). Warto też zwrócić uwagę na dodatki, które posiada ciężarówka, gdyż można się ich pozbyć, aby ciężarówka była nawet nieco tańsza.

Gorąco polecam używanie tego moda razem z modą ekonomiczną (używam własnej wersji PARDUBAK-a, ale jego oryginał działa równie dobrze), ponieważ ceny / salda zostały wykonane z myślą o takiej oszczędności.

Aktualne ciężarówki w wersji 1.0.0:
Daf XF 105
Daf XF Euro 6

Ten mod jest nadal w stanie roboczym, co oznacza, że nadal jest daleki od ostatecznej wersji, chociaż zamierzam dalej nad nim pracować, dopóki nie zostanie w pełni ukończony. Powodem, dla którego zdecydowałem się to udostępnić, zanim zostało to zrobione, jest to, że jestem zainteresowany opiniami, jestem otwarty na to, co ludzie mają do powiedzenia, aby dodać nowe pomysły (jeśli to możliwe ze względu na moje ograniczone możliwości modowania) lub zmienić obecne. Więc nie krępuj się zostawić komentarz lub stworzyć temat dyskusji na temat moda i, miejmy nadzieję, pojawią się nowe / lepsze pomysły na mod i wszyscy będziemy mogli się tym cieszyć.

Mając to na uwadze, w wersji 1.0.1 myślę o dodaniu „trwałej słabości” do silnika używanej ciężarówki w zależności od liczby przejechanych kilometrów. Na przykład kupiłeś Scania z silnikiem o mocy 400 KM, który ma 470 000 km na nim, więc silnik zapewnia tylko 392 KM efektywnej mocy (2% straty z powodu zużycia silnika, jest to trwałe). W tym samym przypadku, jeśli silnik ma 800 000 km, będzie to tylko 380 KM (strata 5%). Oczywiście te wartości to tylko przykłady i wciąż o tym myślę. Można też sprzymierzyć się z utratą mocy przy niższych lub wyższych obrotach. Opinie / informacje zwrotne są mile widziane.
Niezależnie od tego zamierzam w przyszłych wersjach dodać wszystkie ciężarówki główne SCS do używanych dealerów.

Wymagania:
Żaden. Mod działa na podstawowej grze bez dodatków DLC, a także działa z DLC. Powinien również działać z dowolnymi modami, nawet jeśli zmieniają główne ciężarówki, ponieważ mój mod używa niezależnych plików ciężarówek.

Autor:
Marviluck


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Ciężarówki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!