Szybki start profilu: Cash & XP Boost v4.02 1.42 ATS

Szybki start profilu: Cash & XP Boost v4.02 1.42 ATS

Prosty mod do szybkiego i łatwego zwiększania pieniędzy i poziomów. Do tymczasowego użytku z nowymi profilami utworzonymi do celów programistycznych, testowych lub podobnych (ale można ich używać z dowolnym profilem, w dowolnym czasie i w dowolnym celu). Być może straciłeś wcześniejszy profil wysokiego poziomu i nie masz ochoty przedzierać się przez niskie poziomy od nowa?

Jak to działa: Minimalne pensje kierowców (szybkie prace) i stałe przychody (inne prace) są ustawione na 10 000 000 USD. Premie za ręczne parkowanie są ustawione na 147 500 XP, ilość wymagana do poziomu 36, który odblokowuje ostatni punkt umiejętności. Ponadto kary za uszkodzony ładunek, kary za opuszczone miejsca pracy, prawdopodobieństwo braku ładunku, limity liczby ciężarówek za zakupy ciężarówek online, koszty wynajmu kierowcy, koszty holowania i tankowania oraz koszty zakupu i modernizacji warsztatu są eliminowane, a także zwroty kosztów ciężarówek i paliwo do warsztatu rabaty są ustawione na 100%.

Instrukcje: Aktywuj z najwyższym priorytetem, zakończ dowolne zadanie z ręcznym parkowaniem, zapisz i dezaktywuj.

Uwaga: Użycie tego modu może odblokować pewne osiągnięcia, które mają być wyzwaniem.

Mod zawiera obecnie wersje kompatybilne z wersjami gry 1.28–1.42.

Autor:
Davyddin


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!