Volvo FH 3. generacja v1.0 1.39 ETS2

Volvo FH 3. generacja v1.0 1.39 ETS2

Jestem zagorzałym fanem Volvo FH trzeciej generacji. Stanowi przejście od starej szkoły Volvo do całkowicie przeprojektowanej nowej generacji ciężarówek od 2012 roku. Ma ogólny język projektowania pierwszej generacji FH, a tu i ówdzie ma nowoczesne elementy stylistyczne i stosunkowo nowe technologie (takie jak nowe reflektory i silniki który może dostarczyć do 750 KM, przy normach emisji EEV).
Chociaż DLC z pakietem tuningowym dodało dodatkowej atrakcyjności modelowi, waniliowy FH jest nadal tym, który był wzorowany na początku 2010 roku, którego żałośnie brakuje pod względem jakości modelu w porównaniu z nowym Actrosem i Scania NG. na przykład grę.

Na tej stronie dostępne są mody, które wprowadzają duże ulepszenia w szczegółach ciężarówki, ale niestety żadna z nich nie obejmuje całkowitej przebudowy kabiny. Istnieją również mody w innych miejscach, które dodają samodzielne FH do gry, ale generalnie nie są one zbyt dobrze wykonane do celów rozgrywki, a liczba wielokątów modeli jest zbyt wysoka (znacznie ponad milion) dla gry wideo.

Postanowiłem więc sam zbudować nowy model 3d ciężarówki od podstaw. W tym celu zaczerpnąłem wiele referencji z dokumentów i zdjęć online, modeli vanilla FH i modeli z modów dostępnych online.

Autor:
johnny244: exterior modelling, interior modification, conversion to ETS2
kriechbaum: engine sound
SCS Software: interior (low-poly and high-poly)


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Ciężarówki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!