VOLVO FH12 1.39 ETS2

VOLVO FH12 1.39 ETS2

Volvo FH12 – klasyk długodystansowych przewozów ładunków od najbardziej znanego szwedzkiego producenta samochodów ciężarowych.

Zmiany:
Wersja z 30.01.2021, przystosowana do nowych wersji, zaktualizowane dźwięki, dodano linię układów napędowych od Volvo FH16 2012.

Ciągnik dalekobieżny Volvo FH12 z pierwszej serii szybko zdobył uznanie na całym świecie. Zaledwie rok po rozpoczęciu produkcji w 1993 roku, Volvo FH12 otrzymuje wysokie wyróżnienie „Ciężarówka Roku” i szacunek europejskich kierowców ciężarówek.

W wyniku rozwoju powstał model 3D high-poly zgodnie z rysunkami producenta. Koncentrując się na jakości, odtworzono również wnętrze z funkcjonalną deską rozdzielczą w klasycznym stylu.

Oczywistym mankamentem moda jest całkowity brak zewnętrznego tuningu, brak możliwości zmiany koloru kabiny oraz możliwość zmiany wnętrza, w warsztacie znajdziecie 3 silniki o pojemności 420, 460 i 750 KM na dwóch skrzyniach biegów.

Autor:
Wieczek, Pawel92, Grzeses, Domas225


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Ciężarówki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!