Właściwa różnorodność ruchu 1.39 ATS

Właściwa różnorodność ruchu 1.39 ATS

Dodatki zawarte:
-Znacznie zmniejszone częściowe pojawianie się.
-Znacznie zmniejszone pojawianie się policji.
-Znacznie zmniejszone pojawianie się autobusów.
-Pojazdy nie sprzedawane w Stanach Zjednoczonych już się nie pojawiają.
Pojazdy nierealistyczne pojazdy floty już się nie pojawiają (niektóre wozy strażackie, ładowarka CHP 2012 itp.).
– Przestarzałe pojazdy floty nie pojawiają się już (MCI MC-12, NHP Crown Victoria itp.).
-Jak wspomniano wcześniej, każdy współczynnik odradzania się jest oparty na danych empirycznych, przynajmniej nieco dokładnie przedstawiających kulturę samochodową w każdym stanie. Na przykład Kalifornia ma większą przewagę pojazdów elektrycznych, podczas gdy inne stany mają zwiększoną liczbę pickupów.

Błędy:
-Utah cierpi z powodu dużego braku różnorodności. Mówiąc najprościej, brakuje danych dotyczących sprzedaży samochodów w Utah, a ja jeszcze nie znalazłem sposobu, aby temu zaradzić bez narażania integralności obecnej metody. Musiałem pracować z tym, co mam.
-Niektóre stany cierpią z powodu przewagi niektórych pojazdów, takich jak Isuzu NPR. Nadal nie znalazłem sposobu, aby temu zaradzić bez narażania integralności obecnej metody.

Inne notatki:
-Kompatybilny ze wszystkimi modami map, pakietami ruchu i DLC, jednak ruch modów map nie ma wpływu.
-Ponieważ pakiety ruchu nie są zoptymalizowane dla tego moda i może powodować problemy z pojawianiem się ruchu. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Utah, gdzie współczynniki pojawiania się zostały znacznie zmienione (normalne współczynniki odradzania wahają się w granicach 0,5-1,00, ale musiałem pomnożyć to przez 1000 dla każdego pojazdu), aby zwalczyć środki zakodowane na stałe w grze.

Rozwiązywanie niezgodności:
-Umieść pod Brutal Traffic (zachowuje różnorodność ruchu w klasie, jednocześnie pozwalając na gęstość Brutal Traffic).
-Umieść pod zachowaniem ruchu drogowego ATS (zachowuje różnorodność w klasie, jednocześnie umożliwiając gęstość zachowania ruchu).
-Umieść pod modułem Meatballs Traffic Density Mod (zachowuje różnorodność w klasie, pozwalając jednocześnie na gęstość Traffic Density Mod).
-Umieść nad realistycznym ruchem (pozwala na pojawienie się zmodyfikowanych pojazdów drogowych, zastępując jego zmiany w spawnach).

Autor:
DW1899


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Ruch mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!