Właściwe kolory ruchu 1.39 ATS

Właściwe kolory ruchu 1.39 ATS

Chociaż SCS wykonał dobrą robotę z kolorami pojazdów drogowych, wydaje się, że zbadał ogólne kolory producenta, ale nie poszczególne modele. W rezultacie wiele kolorów jest wykluczonych, zmienionych ze specyfikacji fabrycznej lub niedokładnych dla tego konkretnego pojazdu. Ten mod ma to zmienić.

Ten mod zapewnia, że kolory każdego pojazdu drogowego są zgodne z ich prawdziwym odpowiednikiem. Przeprowadzono badania nad kolorami oferowanymi z konkretnym rokiem, modelem i wykończeniem każdego modelu i chociaż z pewnością nie jest to w 100% dokładne (informacje często różnią się w zależności od witryny), powinno to znacznie poprawić kolory ruchu. Zmiana jest subtelna, możesz jej nie zauważyć, ale mimo to jest, dzięki czemu ruch jest trochę bardziej realistyczny.

Autor:
DW1899


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ATS Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!