Zmodyfikowane ciężarówki w szybkich pracach autorstwa Marviluck v1.0 ETS2

Zmodyfikowane ciężarówki w szybkich pracach autorstwa Marviluck v1.0 ETS2

Ze względu na to, że niektóre zmodyfikowane ciężarówki nie wyświetlają się w quickjobs, zdecydowałem się stworzyć ten mod samodzielnie, aby dodać tam kilka ciężarówek z kilkoma konfiguracjami każda.
MUSISZ mieć wszystkie te zmodyfikowane ciężarówki, w przeciwnym razie gra ulegnie awarii, gdy przejdziesz do okna szybkich zadań. Alternatywnie możesz usunąć pliki .sii zmodyfikowanych ciężarówek, których nie chcesz używać, i pozostawić te, których zamierzasz używać.

Od wersji 1.0 obsługiwane zmodyfikowane ciężarówki to:
DAF 95 ATi firmy XBS
DAF F241 firmy XBS
DAF NTT firmy XBS
Ford F-Max
Galvatron TF4 v2.0 (wersja BSA)
Mężczyzna F2000
Man TGX 2020
Roman Diesel
Scania 143m
Volkswagen Meteor
Volvo F10
Volvo VNL

Jeśli w pewnym momencie autorzy tych modów dodadzą swoją ciężarówkę do quickjobs, to usunę je z mojego – ponieważ nie jest to już konieczne i może powodować problemy.

Ten mod nie zawiera błędów w gamelogu. W kolejności ładowania modów umieść go powyżej (wyższy priorytet) niż wszystkie te ciężarówki.
Zapraszam do komentowania, jeśli masz problemy, i daj mi znać, jeśli masz jakieś ciężarówki, które chcesz dodać do szybkich zadań.
Specjalne podziękowania dla Teddy_PL za pomoc, jaką udzielił mi przy tworzeniu tego moda.

Autor:
Marviluck


Do czego służą te mody:

Gry Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator obsługują mody, które są darmowymi plikami modyfikacji i działają jako dodatki, aby zmienić grę o nowe funkcje. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane ETS2 mods lub ATS mods. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best ETS2 Ciężarówki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!